Şikayet Etme, Harekete Geç!
Yönetim Kurulumuz

Yönetim Kurulumuz

Ana Sayfa
Yönetim Kurulumuz
Vedat Kürşün
Dernek Başkanı
vedat@ahtapotgonulluleri.org
Ceda Babacan
Proje Geliştirme & Yürütme Takımı
ceda@ahtapotgonulluleri.org
Jennifer Eaton
Halkla İlişkiler & Medya Takımı
jennifer@ahtapotgonulluleri.org
Bircan Çınar
Eğitim ve Üyelik Takımı
bircan@ahtapotgonulluleri.org
Doğan Çelik
Kaynak Geliştirme Takımı
dogan@ahtapotgonulluleri.org
Buse Pınar Kaçar
Kurumsal İlişkiler Takımı
buse@ahtapotgonulluleri.org
Dilara Şahin Çoban
Sportif Faaliyetler & Sosyal Etkinlikler Takımı
dilara@ahtapotgonulluleri.org
Hakan Çetin
Mali İşler & Hukuk Takımı
hakan@ahtapotgonulluleri.org